LIBACJE TEAM CS 1.6

najlepszy klan w Polsce

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-09-28 22:39:13

RicksoN

gracz

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 11
Punktów :   

Dlaczego akurat cs??

Jako, że trochę tutaj smętnie postanowiłem podzielic się z Wami moją historią z csem i myślę, że chyba każdy z Was ma jakieś powody, dla których to właśnie cs jest grą, którą wymieniacie jako swoje hobby. Zacznę może od tego, że  od małego dzieciaka zawsze pasjonowałem sie bronią i uwielbiałem gry o tematyce wojennej itp. Jednak nie jakieś kosmosy, lasery, statki kosmiczne. Takie rzeczy od razu mnie odpychały. Zdecydowanie wolałem klasycznego kałacha od jakiejś mega bazooki strzelającej rakietami we wszystkie strony. Moja przygoda z csem zaczęła się jak miałem jakieś 15-16 lat. Grałem przez ok 2 lata nieprzerwanie. Cały czas tylko ja i moje wyciszone m4a1:D Grałem raczej dla swojej własnej satysfakcji niż dla nagród. Grałem wiadomo raz lepiej raz gorzej i jakoś nie czułem potrzeby gry w jakimś klanie czy na turniejach. Frajdę sprawiało mi skasowanie kilku prostaków i to wszystko. Jednak trochę się w moim życiu pozmieniało. Wiadomo człowiek dorasta i ma inne problemy na głowie a nie tylko to, że dostał w łeb przez bramę na de_aztec'u. Poznałem dziewczynę, którą pokochałem i, z którą zamieszkałem. I razem z tą laską przyszły różne obowiązki do tego studia, praca, itp. I tak jakoś moja kariera w csie sie zakończyła. Jednak teraz postanowiłem wrócic do tego co kiedyś sprawiało mi tak wiele radości. Zastanawiacie sie pewnie co mnie do tego skłoniło. I powiem Wam, że miłośc mojego życia okazała się w nim tylko pewnym epizodem trwającym 3 lata i który chciałbym  w sobie wymazac jednak nie potrafię. Wrociłem do csa bo tak naprawdę nie miałem co ze sobą zrobic. Nie miałem do czego wracac. Studia zawaliłem, prace stracilem a miłosc odeszła z innym. Co byście zrobili na moim miejscu? Pewnie z rozkoszą odpalilibyście csa by poczuc raz jeszcze smak tego jak z AWP trafiacie w łeb jakiegoś cwaniaka z drużyny przeciwnej. Tak też i ja zrobiłem. Jednak najpierw postanowiłem wymierzyc sprawiedliwośc na serwerze zwanym ŻYCIE hehe. Pewnego wieczoru dowiedziałem się, że moja miłosc umowiła się z kimś na piwo i to zaledwie po tygodniu od mojej wyprowadzki. O godzinie pierwszej w nocy wjechałem jej do chaty przez okno (ona mieszka na parterze więc dałem radę) ściągnąłem z niej tego frajera i mu po prostu wpierd.... Wtedy sie wyżyłem na nim. Jednak teraz czuję, że nadal muszę się na czymś wyżywac bo to ciągle we mnie siedzi. Dlatego właśnie cs. Bo czuję satysfakcję jak jadę z innymi jak z gównem tak jak wtedy z tamtym kolesiem:D Mam nadzieję, że nie zanudziłem Was za mocno. Jeśli macie jakiś powód, dla którego gracie właśnie w tą grę to śmiało piszcie. Trzeba tu wprowadzic powiew świeżości bo sam P@d@czk@ tego wszystkiego nie ogarnie:]

Offline

 

#2 2008-09-29 16:21:51

P@d@czk@

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dlaczego akurat cs??

Historia naprawde ciekawa na twoim miejscu tez bym mu wpier... to normalna reakcja zdradzanego kolesia. Fajnie ze masz jakas motywacje do tego zeby rozwalac innych graczy w csie i dlatego jestes w tym klanie!!
            Moja przygoda zaczela sie normalnie jak chyba wiekszosci graczy. Moj kumpel gral w csa przez 7 lat i kiedy pierwszy raz zobaczylem jak gra pomyslalem ze ma jakies czity normalnie bania za bania. Postanowilem sprobowac swoich sil. Niestety nie wale samych headow ale wydaje mi ise ze z tygodnia na tydzien jestem coraz lepszy ;d

P.S rickson dzieki za pomoc w rozkręcaniu forum!

Offline

 

#3 2008-09-29 20:48:09

$eBeK

gracz

2494940
Call me!
Skąd: Kożuchów
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dlaczego akurat cs??

No panowie historie godne czytania więc i ja napisze swoja krótką bajkę. Tak więc kolega z osiedla tuż przed tymi wakacjami truł mi dupe(zawracał mi głowę) abym grał w cs-a więc sie zgodzilem. Przez całe wakacje rżnełem w niego przez całe dnie i tak sie z nim nie roztaje lecz gdy teraz zaczął sie rok szkolny późno wracam ze szkoły do domu nie mam takiego pociągu do kompa lecz gdy przeczytałem historie RicksoN-a coś mi się odmieniło. Przyszła ta chęć do gry która miałem na wakacjach !! Dzięki RicksoN za ta historie i P@d@czk@ za stworzenie i zaproszenie do klanu. !!!! ...

Ostatnio edytowany przez $eBeK (2008-09-29 20:49:32)

Offline

 

#4 2008-09-29 21:23:29

RicksoN

gracz

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dlaczego akurat cs??

Hehehe no to elegancko. Widze, że moja historia rozruszała troche to forum. Ciesze sie, że na coś się przydała. Trzeba Was zmobilizowac i moj przypadek okazal sie w tym pomocny Trzeba walczyc dalej panowie i stawiac sobie co raz wyższe cele bo inaczej wszystko traci sens. I nie mowie tutaj tylko o csie, ale w ogóle o życiu. Każdy ma swoją walke. Ja swoją zaczynam od początku ale nie zamierzam sie poddawac. Wy tez łatwo sie nie poddawajcie we wszystkim co robicie i zawsze dawajcie z siebie 1000%. Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emerytomani2.pun.pl www.symulatory.pun.pl www.telefoniki.pun.pl www.rockowisko.pun.pl www.akademiasarmatia.pun.pl